Autosklo

Výmena alebo Oprava čelného skla?

Veľa ľudí sa ma pýta či pri každom poškodení čelného skla je potrebná okamžitá výmena. Samozrejme že nie. Ak sa jedná o poškodenie, ktoré nie je väčšie ako 2€ minca, tak sa sklo dá opraviť a tým pádom nie je potrebná investícia do nového skla.


Oprava čelného skla

Keď už nastane situácia, že Vám do čelného okna vletí kameň a zanechá bodové poškodenie, treba túto situáciu čim skôr riešiť. Ak máte možnosť tak si bodové poškodenie prelepte obyčajnou priesvitnou páskou, aby ste zamedzili vniknutiu nečistôt do poškodenia. Ako ďalšie nás neváhajte kontaktovať a dohodnúť si termín opravy. Čím dlhšie budete opravu odkladať, tým bude oprava komplikovanejšia. 

Celá oprava Vám nezaberie viac ako 30 minút. Cena opravy je 25€ s DPH


Výmena čelného skla

Samozrejme ak už nastane situácia, keď čelné sklo nejde opraviť je na rade výmena skla. Každá značka a model vozidla ma iné čelné sklo najmä čo sa týka výbavy skla. Niektoré autá majú čelné sklo len tónované do zelena s proti slnečným pásom, no niektoré majú solárne sklo s kamerou, senzorom a výhrevom. Preto ak si nie ste istí aký typ skla máte na aute, tak nás neváhajte kontaktovať a radí Vám poradíme pri identifikácii skla. 

Komplet čas výmeny lepeného skla je od 2-4 hod.

Pri práci používame kvalitné skla a príslušenstvá ako AGC, Saint-Gobain Sekurit, Pilkington

Taktiež používame kvalitné výrobky na lepenie autoskiel od značky SIKA

Cena komplet výmeny sa líši od výbavy skla. Preto nás kontaktujte a radi Vám pripravíme bezplatnú kalkuláciu šitú priamo na Vaše auto.

Bočné a zadné sklá

Naša práca nie je len o čelných sklách ale o celom zasklení vozidla ako sú bočné a zadné sklá. Bočné a zadné sklá sú tzv. kalené a tým pádom sa sklo rozbije na drobné kúsky. Preto treba zvážiť koho si na ich výmenu vyberiete. Niektorí "majstri" len namontujú nové sklo a hotovo. My samozrejme všetky zbytky skla odstránime či už na sedačkách alebo podlahe auta ale tiež aj vnútro dverí alebo kufra kde to sklo celé povysávame. 

Preto nás neváhajte kontaktovať a my Vám pripravíme cenovú ponuku.


Chcete nás kontaktovať?